Biuro Podróży Kairos Travel tworzą ludzie z pasją do podróżowania. Z racji ponad 10 letniego doświadczenia w branży turystycznej wiemy jak stworzyć dobrą ofertę – co zobaczyć, gdzie spać i jak komfortowo podróżować. I oczywiście nie za miliony monet
Mamy doświadczenie w pracy z grupami szkolnymi, dorosłych, emerytów, ale także incentive, tworzymy wyjazdy integracyjne i tematyczne.
Wszystko to z pozytywną energią i wielkim zapałem do pracy – z nami Twoje podróże to ZAWSZE Szczęśliwe Podróże.
Kairos Travel posiada wszelkie pozwolenia uprawniające do organizacji turystyki młodzieżowej wymaganej przez wyjazdów krajowych i zagranicznych, zgodnie z Ustawą o Imprezach Turystycznych i Powiązanych Usługach Turystycznych.
Można znaleźć nas w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, numer ewidencyjny: 21984.
Posiadamy zabezpieczenie finansowe w Signal Iduna w wysokości 192.733,80 zł, które w razie niewypłacalności biura gwarantuje uczestnikom powrót do kraju, jak i zwrot poniesionych wpłat za wycieczkę.
Co więcej, za każdego uczestnika wycieczek odprowadzamy składkę do Funduszu Gwarancyjnego, który stanowi drugi filar zabezpieczenia na wypadek niewypłacalności biura. Za każdego uczestnika odprowadzamy składkę do Turystycznego Fundusz Pomocy, gdzie są gromadzone środki, z których podróżni otrzymają zwroty za imprezy niezrealizowane z powodu wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Możesz przeczytać więcej tutaj.
Zapraszamy do współpracy!