Biuro Podróży Kairos Travel tworzą ludzie z pasją do podróżowania. Z racji ponad 10 letniego doświadczenia w branży turystycznej wiemy jak stworzyć dobrą ofertę – co zobaczyć, gdzie spać i jak komfortowo podróżować. I oczywiście nie za miliony monet
Mamy doświadczenie w pracy z grupami szkolnymi, dorosłych, emerytów, ale także incentive, tworzymy wyjazdy integracyjne i tematyczne.
Wszystko to z pozytywną energią i wielkim zapałem do pracy – z nami Twoje podróże to ZAWSZE Szczęśliwe Podróże.
Kairos Travel posiada wszelkie pozwolenia uprawniające do organizacji turystyki młodzieżowej wymaganej przez wyjazdów krajowych i zagranicznych, zgodnie z Ustawą o Imprezach Turystycznych i Powiązanych Usługach Turystycznych.
Można znaleźć nas w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, numer ewidencyjny: 21984.
Posiadamy zabezpieczenie finansowe w Signal Iduna w wysokości 192.733,80 zł, które w razie niewypłacalności biura gwarantuje uczestnikom powrót do kraju, jak i zwrot poniesionych wpłat za wycieczkę.
Co więcej, za każdego uczestnika wycieczek odprowadzamy składkę do , który stanowi drugi filar zabezpieczenia na wypadek niewypłacalności biura. Za każdego uczestnika odprowadzamy składkę do Turystycznego Fundusz Pomocy, gdzie są gromadzone środki, z których podróżni otrzymają zwroty za imprezy niezrealizowane z powodu wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Możesz przeczytać więcej tutaj.
Zapraszamy do współpracy!